Voor de 14e editie van Preipop heeft een groep enthoustiaste leden van Cleopatra A.S.G. de taak weer op zich genomen om ook in 2020 weer een fantastisch festival neer te zetten!

Alys

Voorzitter
info@preipop.nl

Gerben

Secretaris & vrijwilligers
secretaris@preipop.nl

Maarten

Acquisitie
sponsoring@preipop.nl

Daniël

Bands
bands@preipop.nl

Ivar

Pers
pers@preipop.nl

Mees

Techniek
techniek@preipop.nl

Sanne

Penningmeester
penningmeester@preipop.nl

Roos

Promo
promo@preipop.nl

Tom

Design
promo@preipop.nl

Al sinds september 2019 is de commissie hard aan het werk om de meest uiteenlopende acts te beluisteren, zodat ook dit jaar er weer voldoende variatie te vinden zal zijn!

Voor informatie kun je altijd contact opnemen met één van de organisatoren, of je nu benieuwd bent naar wat Preipop eigenlijk is, als je nog een extra microfoon hebt liggen of als je graag dit mooie festival wil sponsoren!